Manisa Su Sporları Kulübü Manisa Su Sporları Kulübü Manisa Su Sporları Kulübü Manisa Su Sporları Kulübü Manisa Su Sporları Kulübü Manisa Su Sporları Kulübü       tr en    
Üyelik

mssk adana'dan 1. lige çıktı25Derneğimize yapılacak “Asli Üyelik” başvurularının kabulü halinde Yönetim Kurulunca günü şartları doğrultusunda tayin ve tespit olunacak “Üyelik Giriş Ödentisi” alınabilmektedir. Ancak 2017 yılı içinde alınacak olan asli üyelerden yönetim kurulunun ikinci bir kararına kadar, “Üyelik Ödentisi” alınmayacaktır.

Asli üyeler, genel kurulca kabul olunan yıllık üyelik aidatı 100,00 TL (Yüz Lira)’dır.

Sporcu olarak asli üye kabulleri:

Kulübümüzde lisanslı ve aralıksız olarak 10 yıl süre ile spor yapmış, yarışmalara katılmış ve bu süreler içinde başarılar elde etmiş, milli takımlara seçilmiş olan ve derneklere üye olabilme şartlarına sahip sporcular, spor yaşantılarını Manisa Su Sporları Spor Kulübü çatısı altında kapamaları halinde, derneğe asli üye olarak kaydedilirler. Sporculuktan asli üyeliğe kabul olunanlardan “üyelik giriş ödentisi” alınamaz ancak yıllık üyelik aidatını öderler.

Kulübümüze üye olmak isterseniz, aşağıdaki linkten ulaşacağınız üyelik formunu doldurarak e-mail yoluyla tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Üyelik formu için tıklayınız.